مشاور کسب و کار

3

طه پردازان در تمامی مراحل کسب و کار شما، گام به گام با شما خواهد بود تا بتوانید بهترین خروجی را داشته باشید.

آنچه در اینجا تحت عنوان مشاوره کسب و کار درباره راه اندازی کسب و کار جدید می‌خوانید، مطالبی است که به عناوین مختلف تحت عنوان موانع ایجاد کسب و کار، نکاتی در مورد کسب و کار اینترنتی، فرصتها و چالشهای کسب و کار خانگی، مدیریت کسب و کارهای کوچک و خلاصه هر آن چیزی که به یک کسب و کار موفق مربوط است، به صورت پراکنده در متمم مورد اشاره قرار گرفته است.

هدف شما مطالعاتی است یا قصد راه اندازی کسب و کار دارید؟

قاعدتاً برای چنین بحثی مناسب است که عنوان SBA را انتخاب کنیم (Small Business Administration). طبیعتاً آنچه در نقشه راه کارآفرینی می‌گوییم، الزاماً شبیه یا جایگزین آنچه به عنوان کارآفرینی در دانشگاه های کشور آموزش داده می‌شود نیست؛ بلکه بیشتر، تلاش برای پاسخ به دغدغه ‌ها و چالش‌هایی است که با گردآوری و تحلیل نظرات و دیدگاه‌های دوستان متممی حاصل شده است.

انگیزه شما از راه اندازی یک کسب و کار جدید چیست؟

با توجه به مطالبی که درباره راه اندازی کسب و کار جدید مطرح شد، کلیپ های تصویری زیر (مربوط به آرشیو برنامه ایرانشهر) به برخی از آن نکات اشاره دارند، آنها را در اینجا منتشر می‌کنیم. در این دو کلیپ کوتاه، به مطالبی مانند کارآفرینی به انگیزه‌ی فرار از کار قبلی و نه با انگیزه‌ی ایجاد ارزش و همچنین محدودیت ظرفیت ما در مدیریت نیروی انسانی و شوق و باور به ایده‌ی کسب و کار اشاره شده است.

4

واقعاً می‌خواهید در این کسب و کار جدید چه کنید؟

به خاطر داشته باشید که تا امروز، شما وجود نداشته‌اید و کار دنیا هم بدون شما لنگ نبوده. کسی که فردا قرار است کالا یا خدمتی را از شما بخرد، امروز آن محصول یا خدمت را از جای دیگری تهیه می‌کند یا لااقل جایگزینی داشته است که باعث شده تا امروز بدون محصول و خدمت شما، به زندگی‌اش ادامه دهد. پس شما باید به یک سوال مهم پاسخ دهید: «چرا من؟ چرا باید به سراغ من بیاید؟».

نمونه کار

woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder

به ما بپیوندید!

خوش آمدید!