مشاور فروش کارت ویزیت الکترونیک

1

طه پردازان در تمامی مراحل فروش کارت ویزیت الکترونیک، گام به گام با شما خواهد بود تا بتوانید بهترین خروجی را داشته باشید.

این روز‌ها کلمه کارت ویزیت الکترونیکی، کارت ویزیت دیجیتالی، کد crm و … زیاد به گوش می‌رسد و یک سری بازاریاب به فروشگاه شما می‌آیند در مورد مزایای کارت ویزیت الکترونیکی صحبت می‌کنند و سعی می‌کنند به اصطلاح یک کد crm به شما بفروشند، در این مقاله بیشتر از آن‌که در مورد کارت ویزیت الکترونیکی صحبت کنیم می‌خواهم به شما بگوییم داشتن کارت ویزیت دیجیتالی کسب و کارتان را متحول نمی‌کند! اما یکی از قابلیت‌های پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می‌توانید برای ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید.

هدف اصلی کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟

کارت ویزیت الکترونیک در واقع یکی از قابلیت‌های سامانه پیامکی است که به کمک ماژول پاسخگوی خودکار در پنل اس ام اس می‌توانید از این ماژول به‌ عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. اولین مرتبه طه پر دازان موج خرید کارت ویزیت دیجیتال را ایجاد کرد و بعد از آن شرکت‌هایی مثل کارن کارت و… ادامه دهنده این راه بودند.

استفاده از گوگل یا کارت ویزیت الکترونیک؟

اکثر بازاریابانی که قصد دارند شما را برای خرید کد crm تشویق کنند به شما می‌گویند که مشتری با ارسال نام شما به 1000xxxx اطلاعات تماس شما را پیدا می‌کند و اگر شما این کد Crm را تهیه نکنید فرد دیگری این کد را تهیه می‌کند و با این روش محدود سازی قصد دارند که کدهای Crm را به شما بفروشند. صادقانه بگویم، اگر شما دنبال رستوران، فست فود یا هر اطلاعات دیگری باشید، اولین جایی که برای جستجو می‌روید کجاست؟ قطعا گوگل اولین انتخاب همه ما است بنابراین پیشنهاد می‌کنیم به جای اینکه مبلغ هنگفتی برای خرید کارت ویزیت دیجیتال هزینه کنید برای افزایش فروش یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید، ما یک آموزش در مورد طراحی سایت با کمترین هزینه نوشته‌ایم شما می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید و به جای خرید کد Crm که بعید است کسی برای جستجو استفاده کند، یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی با همین مبلغ راه اندازی کنید.

2

کارت ویزیت الکترونیکی فروشتان را افزایش می‌دهد؟

در حقیقت داشتن کارت ویزیت دیجیتالی نیست که فروش شما را افزایش می‌دهد، اکثر بازاریابانی که برای فروش کارت ویزیت الکترونیکی سراغ شما می آیند، موضوع را به‎گونه‌ای بیان می‌کنند که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی باعث افزایش فروش می‌شود و اگر کارت ویزیت الکرونیک داشته باشید مشتریان شما بیشتر می‌شود.

نمونه کار

woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder

به ما بپیوندید!

خوش آمدید!