مشاور اجرای دوربین مداربسته

1

طه پردازان در تمامی مراحل اجرای دوربین مداربسته، گام به گام با شما خواهد بود تا بتوانید بهترین خروجی را داشته باشید.

کارایی دوربین مداربسته

امروزه استفاده از دوربین مداربسته و به طور‌کلی سیستم‌های حفاظت تصویری در ادارات، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و … تبدیل به یکی از نیازهای اولیه و اساسی کسب و کارهای مختلف شده است‌‌‌‌‌‌، چرا که این تجهیزات می‌توانند به صورت نسبی امنیت اولیه برای کسب‌‌و‌‌کاری که هزینه‌های سنگین مادی و معنوی برای صاحبان آن داشته است ایجاد کنند. این تجهیزات به راحتی می‌توانند از هزینه‌هایی که در اثر حوادث مختلف ایجاد می‌شوند و گاهاً جبران ناپذیر خواهند بود جلوگیری کنند.

ارائه راهکار

کارشناسان پس از بررسی و بازدید از محل، بر اساس شرایط محیط، اهداف و نیازهای مشتری، بهترین استراتژی های مناسب نصب دوربین مداربسته را ارائه می کنند تا کلیه نقاط مهم و حساس مورد نیاز مشتری تحت پوشش دوربین های مدار بسته قرار بگیرد. همچنین مناسب ترین راهکارهای انتقال تصویر دوربین های تحت شبکه روی تلفن همراه، به مشتری ارائه می شود تا در هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشند بتوانند شرکت خود را رصد کنند.

WallpaperGram.IR_1575472524_6215

راه اندازی و نصب

بر اساس اطلاعات بدست آمده از اهداف و نیازهای مشتری و همچنین آنالیزهای صورت گرفته از محل نصب دوربین مداربسته، کارشناسان اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه های امنیتی میکنند. کلیه تجهیزات دوربین مدار بسته قبل نصب، کاملا تست می شود و دارای گارنتی های معتبر نیز می باشند. شرکت فرهنگ آزما برای راه اندازی سیستم های امنیتی مورد نظر از انواع دوربین های مداربسته ( دوربین HD ، دوربین آنالوگ ، دوربین تحت شبکه ، دوربین مداربسته AHD ) بمنظور بهترین پوشش برای محدوده تحت حفاظت و جلوگیری از نقطه کور استفاده می نماید .

نمونه کار

woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder
woocommerce-placeholder

به ما بپیوندید!

خوش آمدید!