مشاور گرافیست

1

طه پردازان در تمامی مراحل کار های گرافیکی گام به گام با شما خواهد بود تا بتوانید بهترین خروجی را داشته باشید.

گروه مشاوران طه پردازان با اینکه مدت زیادی نیست که فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیک شـروع کرده ولی در همین مدت کوتاه با پشتکار و به کارگیری نیروی جوان و خلاق و با شناخت بازار و محیط کسب و کـار ، سرعت و خلاقیت در کار توانسـته است مشتـریان زیادی را جذب کـرده و همواره رضایت آن ها را بدست آورد. گـروه جـوان و خلاق افراگرافیک فعالـیت خـود را در سال 1392 آغاز کـرده است و در بخش های مختلف طراحی کاتالوگ ، چاپ کاتالوگ ، طراحی مالتی مدیا ، صفحه آرایی ، چاپ و طراحی گرافیکی خدمات منحصربفردی را ارائه می دهند.

چرا باید قبل از شروع کار گرافیک مشاوره بگیرید؟

مشاوره بگیرید تا چرخ را از اول اختراع نکنید. طرح سایت ساختن سایت را می‌داند اما شما را نمی‌شناسند. او در مورد صنعت، حوزه کاری، نگرش‌ها، مشکلات، انتظارات و حتی بودجه اطلاعات دقیقی ندارد. بنابراین بدون مشاوره چیزی خلق خواهد شد که ممکن است چکش‌کاری آن به قیمت دوباره ساختنش بینجامد. پس اولین فایده مشاوره شناخت کافی مجری از روند چیزی است که شما قرار است در سایت خود عرضه یا ارائه کنید.

برنامه ریزی

ین مرحله قبل از شروع به کار است که در آن، بازار هدف و فعالیت های انجام شده توسط همکاران و رقبا مطالعه می شود و نقاط قوت و ضعف آنها ارزیابی می شود وپس از مطالعه دقیق سوابق تبلیغاتی با تکیه بر چهارچوب درخواست کارفرما، جلسات ایده پردازی برگزار گردیده که در طی آنها ایده کلی پروژه در رابطه با «نحوه برخورد بصری با پروژه»، «قطع کار» و یا «ساختار اولیه پروژه» ساخته و پرداخته می شود و شمال مراحل زیر است تعیین هدف پروژه شناسایی گروه مخاطب انتخاب متریال ، ابزار و تکنولوژی طرح ارائه طرح مفهومی تعیین بودجه

3

مشاوره برای کاهش اشتباهات

تجربه نشان داده که اکثر تعارض‌های بین مشتری و کارفرما به دلیل عدم شناخت طرفین از شرایط یکدیگر و در نتیجه ذهنیت‌های مبهم طرفین نسبت به یکدیگر ایجاد می‌شود. قراردادها و توافق‌های حقوقی اگرچه در جریان هر کاری که دو یا چندطرف در آن درگیر هستند می‌تواند وظایف و تعهدات طرفین را به خوبی مشخص کند اما برای همین موضوع هم نیاز است که با دقت و وسواس عمل کنید و اینجاست که یک مشاور خوب نقش مهمی در به حداقل رساندن اختلاف‌هایی که ممکن است طولانی شود ایفا می‌کند.

نمونه کار

به ما بپیوندید!

خوش آمدید!