مشاور دیجیتال مارکتینگ

طراحی و اجرای کسب و کار اینترنتی با بهترین متد های روز

همراه شما هستیم تا رسیدن به درآمد اینترنتی

طه پردازان در تمامی مراحل اجرای دیجیتال مارکتینگ، گام به گام با شما خواهد بود تا بتوانید بهترین خروجی را داشته باشید.

دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

یل پتل (Neil Patel) دیجیتال مارکتر معروف که به گفته مجله فوربز جزء ۱۰ دیجیتال مارکتر برتر دنیاست، به سوال دیجیتال مارکتینگ چیست این­گونه پاسخ می­‌دهد: «دیجیتال مارکتینگ به هرگونه‌­ای از بازاریابی محصولات و خدمات می­‌گویند که از طریق دستگاه‌­های الکترونیکی انجام می‌­شود».

دیجیتال مارکتینگ طه پردازان چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ طه پردازان یعنی طراحی یک کسب و کار اینترنتی کامل که از طراحی وب سایت و اینستاگرام شروع شده تا جذب مشتری ، هدفمند کردن مشتری و فروش ویژه شما را طراحی و برنامه ریزی میکند .دیجیتال مارکتینگ طه پردازان با آخرین متد های روز دنیا کار کرده و تبلیغات های هدفمند و تخصصی برای کسب و کار اینترنتی شما را برنامه ریزی خواهد کرد .

نوع آنلاین دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

در این نوع از بازاریابی که اختصاراً بازاریابی آنلاین گفته می‌­شود، شما با استفاده از اینترنت و نیز شاید با کمک گرفتن از سایر ابزارهای دیجیتال گفته شده به سرعت بیشتر و دقیق­تر با مشتریان ارتباط برقرار می‌­کنید و هرکدام از کمپین‌­های شما اگر بازدهی خوبی با توجه به هزینه آن ایجاد نکرده است آن را تکرار نخواهید کرد. حتی در این نوع، شما می­‌توانید برای بخشی از مشتریان خود یک کمپین متفاوت از بخشی دیگر طراحی می­‌کنید (آزمون A/B) تا بسنجید کدام کمپین موفق­‌تر بوده تا دیگری را متوقف کنید که این امر باعث می­‌شود هزینه‌­ها و بازدهی شما به شدت بهبود یابد.

درآمد میلیونی انتظار شما را می کشد به شرطی که به ما اعتماد کنید

سرفصل‌های اصلی دیجیتال مارکتینگ ؟

طراحی سایت ;

سئو داخلی ;

سئو خارجی ;

مدیریت محتوای سایت ;

مدیریت پیج اینستاگرام ;

قیمت پروژه خود را تخمین بزنید

پرداختی شمامیلیون تومان 

اجزای دیجیتال مارکتینگ

نمونه کار

جهت 30 دقیقه مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید

به ما بپیوندید!

خوش آمدید!