فرصت باقی مانده تخفیف 2 میلیون تومانی

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

مشاور اجرای مدرسه اینترنتی

سامانه اختصاصی مدرسه اینترنتی

تبدیل مدرسه شما به مدرسه اینترنتی

توجه:دیدن این فیلم توصیه میشود

پخش ویدیو

ساخت کلاس های هوشمند اینترنتی

کلاس ها کاملاً یه صورت حرفه ای و هوشمند طراحی می شود و معلم پس از بارگزاری فیلم های دروس خود دیگر نیازی به مدیریت کلاس خود ندارد و فقط با ارائه یک آدرس هوشمند به تمام دانش آموزان از طریق سامانه کاربری خود ،دانش آموزان را وارد کلاس آموزشی خود می کند و معلم می تواند از دانش آموزان پس از گذراندن یک کلاس آزمون بگیرد و شرط اجازه به کلاس بعدی قبولی در آزمون درس قبلی قرار دهد که در این صورت پایه ای علمی دانش آموزان بسیار قوی شده و با سطح علمی بالایی وارد پایه ی بعدی خود می شوند .

ارائه کارنامه آنلاین به والدین و دانش آموز

معلم یا پرسنل مدرسه این امکان را دارد که یک کارنامه تحصیلی برای دانش آموز تهیه کند و از طریق سامانه در اختیار والدین و دانش آموزان قراردهد .

ارائه حضور و غیاب دانش آموز

معلم می تواند حضور و غیاب را به صورت آنلاین انجام دهد و لیست حضور و غیاب دانش آموز به صورت آنلاین در اختیار دانش آموز و والدین دانش آموز قرار بگیرد .

برگزاری آزمون هوشمند با 8 روش

داراى 8 نوع سوال براى آزمون:

داراى 8 نوع سوال بصورت تک انتخاب، چند گزینه اى، متن آزاد، مرتب سازى، تطبیق، مقاله، جاى خالى را پر کردن و نظرسنجى مى باشد.

تخصیص سرور اختصاصی به هر مدرسه

پشتیبانی یکساله رایگان

شما پس از خریداری سامانه مدرسه اینترنتی با خیالی آسوده از امکانات سامانه استفاده خواهید و درصورتی که خطا یا مشکلی مواجه شدید می توانید در 7 روز هفته و 24 ساعته با ما در ارتباط باشید تا مشکل را برطرف کنیم . پس نگران نباشید ما در کنار شما هستیم.

بارگذاری آموزش

در صورت تمایل مدیر محترم مدرسه این امکان وجود دارد تا بارگذاری فایل های آموزشی دروس مختلف توسط ما انجام شود . این مورد بیشتر برای مدارسی پیشنهاد می شود که معلمین مدرسه تمایلی به ضبط فیلم های آموزشی ندارند و ما می توانیم فایل های مورد نظر کلاس مربوطه تهیه و سامانه مدرسه بارگذاری کنیم .

آدرس اینترنتی اختصاصی برای هرمدرسه

با سفارش مدرسه اینترنتی یک آدرس اختصاصی (دامنه ) به مدرسه شما تعلق خواهد گرفت .

مدیریت سرویس حمل ونقل مدرسه

در سامانه مدرسه اینترنتی قابلیت مدیریت مسیرهای حمل و نقل و سرویس های مدرسه توسط مدیر مدرسه وجود دارد که اطلاعات با اجازه مدیر مدرسه در اختیار والدین و دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

نظارت مدیر مدرسه بر عملکرد کلیه معلمان و دانش آموزان

بر خلاف آموزش حضوری که امکان نظارت بر عملکرد محتوای درسی کلاس وجود نداشت در مدرسه اینترنتی این قابلیت کاملاً وجود دارد تا مدیر مدرسه بر عملکرد دقیق معلمان و دانش آموزان نظارت کامل داشته باشد .

اطلاع رسانی رایگان مدیر و معلم به دانش آموز

با مدرسه اینترنتی مدیر و معلم به راحتی می توانند به یک دانش آموز یا یک کلاس اطلاع رسانی رایگان انجام دهند و حتی این قابلیت وجود دارد تا دانش آموز نیز با معلم خود ارتباط برقرار کرده و سوالات خود از معلم خود بپرسد.

ارسال تکالیف هوشمند دانش آموزان

در مدرسه اینترنتی این قابلیت در نظر گرفته شده است تا دانش آموزان تکالف خود را در سامانه کاربری خود ارسال کرده و بدست معلم خود برسانند .

قابلیت محدود کردن تلاش ها

شما میتوانید براى کاربران خود یک محدودیت در تعداد دفعاتى که کاربر مى تواند در هر آزمون شرکت کند را قرار دهید.

امنیت بالای سامانه

براساس تدابیر امنیتی که برای سامانه مدرسه اینترنتی در نظر گرفته شده است هیچگونه نگرانی در خصوص امنیت اطلاعات موجود در سامانه نخواهید داشت و حتی کلیه نام های کاربری سامانه و سرور در اختیار مدرسه خواهد بود تا هیچ نگرانی در خصوص سرقت اطلاعات به وجود نیاید.

سرعت بالای سامانه

با توجه به اینکه به هر مدرسه یک سرور اختصاصی داده می شود پس با اضافه شدن مدرسه و دانش آموز به سامانه مدرسه اینترنتی، هیچ کمبود سرعتی برای مدرسه ایجاد نمی شود و هر مدرسه از ظرفیت مخصوص به خود استفاده خواهد کرد.

وب سایت اختصاصی مدرسه

با خرید سامانه مدرسه اینترنتی شما علاوه بر اینکه صاحب یک مدرسه اینترتی شده اید مالک یک وب سایت شخصی نیز برای مدرسه خود شده اید .

پروفایل کاربران

سامانه مدرسه اینترنتى پروفایل هاى کاربرى قوى را به دانشجویان ارائه مى دهد، بنابراین مدیران و کاربران مى تواند ببینند به چه دوره هایى دسترسى دارند، پیشرفت آنها چقدر بوده، عملکرد آنها در آزمون به چه صورت بوده است و حتى مدیران میتوانند گواهینامه هاى کاربران را مجدد چاپ کند و شما به عنوان مدیر مى توانید به سرعت و به راحتى کاربران خود را با داشتن امکانات زیر در مدیریت سایت خود مدیریت کنید:

1. قابلیت ثبت نام و عدم ثبت نام هر کاربر در دوره ها 2.قابلیت چاپ مجدد گواهینامه ها 3.قابلیت اختصاص دادن کاربران به گروه هاى مختلف بصورت دستى 4.قابلیت مدیریت امتیازات کاربران 5. قابلیت حذف داده هاى درس 6. قابلیت اصلاح نام استفاده کننده، ایمیل، گذرواژه و موارد دیگر 7. قابلیت علامت گذارى و عدم علامت گذارى دوره ها، درس ها و آزمون ها به عنوان تکمیل شده یا نشده

قابلیت اعطاى گواهینامه به کاربران

شما میتوانید به کاربران خود گواهینامه هاى معتبر با لوگوى مدرسه خود آماده کنید و در اختیار کاربران به عنوان یک مدرك براى گذراندن دوره هاى خود در اختیارشان قرار دهید.

نمایش خودکار نتایج آزمون ها

نتایج آزمون ها فورا آماده مى شود و به کاربران نمایش داده مى شود

قابلیت ارائه یک راهنما یا اشاره به جواب

شما میتوانید همانطور که کاربر در حال گذراندن مراحل هست با کمک متن، ویدئو و تصویر کاربر را در زدن پاسخ صحیح راهنمایى و اشاره بکنید.

محدودیت هاى زمانى

قابلیت محدود کردن و پیگیرى مقدار زمانى که کاربران براى گذراندن آزمون صرف مى کنند.

قابلیت اجرا

سامانه دارای نسخه وب و اپلیکیشن هست و به هر مدرسه یک اپلیکیشن اختصاصی داده می شود .دانش آموزان و کلیه پرسنل می توانند هم از طریق نسخه وب و هم از طریق اپلیکیشن از امکانات سامانه استفاده کنند .

ضمانت بازگشت وجه

دریافت هزینه پس از راه اندازی کامل سامانه و تحویل به شما

خبر خوش برای تمامی مشتریانی مدرسه اینرنتی این است که با توجه به اینکه به هر مدرسه اینترنتی یک هاست اختصاصی داده می شود بنابراین هیچ مشکلی از لحاظ کندی سرعت و قطعی به وجود نخواهد آمد .

بله در این سامانه امکان طرح آزمون با 8 روش سئوال و همچنین ایجاد سئوالات تصادفی و… را دارد.

توصیه ما این است که آموزش آنلاین استفاده نشود چون پهنای باند ایران کم است  و باعث قطع و وصلی زیاد میشود و اینکه معلم و دانش آموز محدود به زمان هستند و باید در زمان مشخص آنلاین باشند. ولی در عین حال امکان فعال کردن آموزش آنلاین وزنده  فراهم  است.

خیر – سامانه مدرسه اینترنتی می تواند برای مدارس،آموزشگاهها ،دانشگاهها و… مورد استفاده قرار بگیرد .

0

تعداد فروش سامانه

پیشرفت سامانه ها

سامانه مدرنت

پیشرفت 100%

سامانه خجسته شرکا

پیشرفت 80%

جهت مشاوره

09190728994

گالری تصاویر سامانه

مشتریانی که به ما اعتماد کردند

به ما بپیوندید!

خوش آمدید!